Як вибрати бронедвері для квартири?

Здавалося б, яке місце у внутрішньому облаштуванні інтер'єру можуть займати вхідні двері? Адже, на перший погляд, вона є лише окрасою будівлі зовні, так званою візиткою. Але якщо уявити вигляд вхідних дверей зсередини приміщення, будь то вузький коридор або простора вітальня, то відразу стає зрозумілим, як важливо, щоб двері вхідні в інтер'єрі виглядали гармонійно, ідеально вписуючись у вибраний стиль обстановки. Зупинімося докладніше на використанні вхідних дверей в інтер'єрі як невід'ємної його деталі.

Вибираючи вхідні двері до квартири, слід відштовхуватися від того, як оформлений інтер'єр передпокою чи коридору. Наприклад, якщо вони виконані у світлих тонах, то найбільш підходящими для вхідних дверей будуть темні відтінки - коричневий, бордовий, чорний, вишня та інші. Але щоб двері не виглядали безглуздою плямою в інтер'єрі світлої передпокою, бажано додати хоча б одну деталь такого ж кольору. Це може бути предмет декору або меблів, наприклад, штора, комод, шафа для взуття, обрамлення дзеркала, килим.

Для пожвавлення вхідних дверей можна використовувати вставки зі скла, дзеркал або вітражів, а також поєднання світлих і темних тонів у забарвленні дверного полотна. Матеріал і фактура підбирається в залежності від стилю інтер'єру, і якщо в поданні класичного або східного стилю найбільш підходящим матеріалом вважається дерево, майстерно прикрашене різьбленням, то для більш сучасних приміщень підійдуть металеві двері, що майже не поступаються дерев'яним у варіаціях оздоблення, а виграють в міцності. та довговічності.

Ще один важливий момент при виборі дверей - це механізм її відчинення, який також відіграє свою роль в інтер'єрі приміщення. Так, якщо у вас приватний будинок з великим входом, то тут можуть знайти застосування і арочні різьблені двері з дорогих порід дерева, а ось для молодіжної квартири з елементами хай-тек стилю в інтер'єрі підійдуть вхідні двері, виконані в сучасному мінімалізмі. >