Встановити броньовані двері Одеса. Переваги та недоліки броньованих дверей

Високий рівень злочинності в Україні зробили бронедвері в Одесі популярним товаром. Багато хто прагне встановити броньовані двері для квартир та будинків.

Бронедвері – це металеві двері з броньованим верхнім шаром. Броня – це товстий лист високоміцної сталі. Розглянемо, наскільки ефективне встановлення бронедверей.

Переваги броньованих дверей:

1. Встановивши вхідні бронедвері, людина знаходить почуття безпеки та захист від грабіжників. На думку звичайної людини, такі потужні двері злодіям не подолати!

2. Металева конструкція броньованих дверей зберігає форму та не деформується. На відміну від дерев'яних дверей вони не перекосяться і, як і раніше, добре функціонуватимуть.

3. Великий вигляд бронедвері відганяє наївних грабіжників від квартири. Броньовані двері демонструють прагнення господаря зберегти свої матеріальні цінності. Існує думка, раз господар не економить на броні, то й замки поставив надійні та якісні.

4. Броньовані двері краще захищають від проникнення в квартиру вогню при пожежі, ніж звичайні залізні двері і тим більше дерев'яні.

Недоліки броньованих дверей походять не від якості самих дверей, а від раціональності встановлення таких дверей у звичайних житлових квартирах. Все залежить від того, чи враховані всі фактори безпеки для таких дверей.

1) Всі переваги броньованих дверей, що перераховуються, виявляться марними, якщо господарі не встановили хороші замки. Сильно помиляється той, хто думає, що якщо встановлені броньовані двері, то вже немає потреби у дорогих якісних замках. Найдорожчі броньовані двері можуть бути розкриті, якщо встановлені найдешевші і прості замки. Товщина броні не захищає від злому замків.

2) Недоліком може обернутися підвищеназломостійкість броньованих дверей. Може статися, що людині за цією бронедверю стане погано і вона потребуватиме медичної допомоги. Як працівникам "швидкої допомоги" та рятувальникам потрапити до квартири, через такі потужні двері? Тут краще спочатку подумати гарненько, щоб добро не обернулося злом.

3) Встановлення броньованих дверей розслаблює господаря, адже йому здається, що тепер з такими дверима та надійним замком йому нічого не загрожує. А виходить все навпаки, якщо немає інших додаткових систем безпеки чи сигналізації, то такі двері лише привертають увагу злодіїв зі стажем та підігрівають їхній інтерес.

Не подумайте, що ми пропонуємо Вам не встановлювати броньовані двері, адже їхня захисна роль підтверджується насправді.

Ми закликаємо Вас до пильності та розважливості, щоб Ваші вхідні двері послужили Вам добру службу.